DERNORD triclamp kování Trubice OD 12 mm (1/2") 25 MM Objímka (3/4" TRI CLAMP) Sanitární Hadice Barb Tvarovka 90 Stupňů Loket
DERNORD triclamp kování Trubice OD 12 mm (1/2") 25 MM Objímka (3/4" TRI CLAMP) Sanitární Hadice Barb Tvarovka 90 Stupňů Loket
Sku: p358
(2 Recenze)
Nové

180.34 Kč

Popis:

DERNORD Trubice OD 12 mm Sanitární Hadice Barb Tvarovka 3/4" Tri Clamp 25MM Kování 90 Stupňů Loket

Vlastnosti: (1) Odpovídá: 3/4" (Objímka OD: 25 MM) Tri-Clamp / Jetel / Sanitární Armatury, Trubky OD: 1/2" 12MM (2) se Připojí k hadici na obou koncích (3) Hygienické 90 stupňů loket hadice barb tvarovka pro utěsnění na hadice při použití s hadicovou sponu (není součástí balení) (4) Pro použití s gumové hadice: Barb: 1/2" Barb Pro Pryž, Plast, TPU, nebo další hadice (5) Adaptér pro připojení potrubí nebo armatury různých typů (6) Balíček v ceně: 1 Ks Sanitární 90 stupňů loket hadice barb tvarovka

Lidé, Kteří vnímají Tento také Jako:

Doprava:

1. My jen loď položky na konkrétní a potvrdil adresu uvedenou zákazníkem v objednávkách.Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa v kupní zápasy adresu, kterou bych nás k lodi.

2. Položky budou odeslány do 5 pracovních dnů po obdržení platby (Kromě Víkendu a Svátků).

3. Nabízíme sledovací číslo (kurýrní číslo) pro vaši kontrolu, tímto způsobem, budete vědět, proces vašeho pozemku.

4. Vaše zboží bude znamenat podle jeho hodnoty.Nejsme odpovědni za jakékoliv dovozní daně, celní poplatky nebo celní zpoždění.Kupující nemůže žádost zrušit aukci, nebo žádost o vrácení daně za této situace.Obraťte se na místní daňové úřady PŘED nabízení.Nicméně, většina našich položky lze dosáhnout, aby kupující bez daně.

Záruka:

Jak jsme slíbili, pokud tam je žádné poškození nebo zničení při obdržení položky, budeme odeslat nový nebo vrácení peněz, jak se vám líbí.Ale ještě předtím, že musíme vás ke spolupráci s námi fotit, když jste jej obdrželi a pak nám poskytují důkaz.Plně doufám, že můžete pochopit.

Zpětná vazba:

1. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv vaše pohodlí.

2. Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém, Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, takže se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Štítky: tri svorku hadice, měď tri clamp příruba, dernord topení, potrubí svorka, nerezové triclamp, tri clamp male adaptér, tri clamp 7, parryware sanitární armatury, z nerezové oceli triclamp, clamp tri.

 • Technics: Casting
 • Číslo Modelu: ST1501137
 • hlava kód: KOLO
 • Značka: DERNORD
 • Tri Clamp Velikost: 3/4 palce
 • Materiál: SS304
 • Tvar: Rovné
 • Připojení: Příruba
 • Kování OD: 25mm
 • Trubka OD: 12mm
 • Typ: Loket

Související produkty