Moc dlaždice Deska 2*3 3021 Krátký kus DIY objasnit blok cihly Kompatibilní Se Montuje Částice 100ks
Moc dlaždice Deska 2*3 3021 Krátký kus DIY objasnit blok cihly Kompatibilní Se Montuje Částice 100ks
Sku: p538
(0 Recenze)
Nové

146.58 Kč

Popis:

Tento produkt může mix barva náhodně, nebo si zákazník určí mix barev, objednávku, prosím zanechat vzkaz, nebo se obraťte na prodejnu, poznámky!

Obilní série

Původu: guangdong, Čína

Výrobku, balení: plastové sáčky

Materiál: non-toxické a bez zápachu ABS plast

Vhodný věk: 5 ~65 let

Produkt údržba: lze čistit a dezinfikovat

Zvláštní pozornost

1. Děti jsou povinni používat výrobek, který je předmětem domů dohledu;

2. Ne spolknout malé stavební blok částice.

3. Je-li hračka je poškozen, prosím, recyklovat;

4. Vyhnout se bloku expozice a vlhkosti.

Důležité: produkt barva je stále aktualizován.

Poznámky kupující

1. Veškeré prodávané zboží jsou přísně kontrolovány a baleny v obchodě. Když kupující známky pro zboží, prosím, ujistěte se, že otevřete okno pro kontrolu, zkontrolovat množství zboží a zkontrolovat, zda zboží v dobrém stavu. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebudeme zodpovědní za to.

2. V procesu expresní doručení, někdy je dodávka zpožděna v důsledku nějaké mimořádné události, jako je počasí a podmínky na silnici. Obchod slibuje pomoc kupujícího kontaktovat a koordinovat včas a dodat vám zboží co nejdříve. Pokud máte nespokojený pocit Kurýra, můžete si stěžovat na místní express company, doufám, že kupující může rozlišovat odpovědná osoba, děkuji.

3. Sestavené stavební blok hračky jsou ručně třídění a těsnící vaky, a někdy je nedostatek dílů. Obchod může dohnat chybějící díly zdarma, když zákazníci koupit produkty znovu.

4. Tento druh stavební bloky jsou baleny v obyčejné papírové krabice, dodané expresní dodání, pečlivě baleno v našem obchodě. To je stále obtížné zajistit, aby jednotlivé balení krabice jsou extrudované a opotřebované, ale součásti výrobku uvnitř balení krabic, nesmí být poškozené.

5. Obrázky veškerého zboží v našem obchodě by měly být v souladu s reálnými obrázky tak daleko, jak je to možné, ale Úhel odchylky nebo slunce může vést k nějaké barevný rozdíl při fotografování. Prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, aby se jasné před nákupem.

6. Doporučuje se, aby děti do 5 let hrát s velkými-obilí, stavební bloky, Protože malé - obilí díly jsou snadno k jídlu omylem, a může být dokončena s doprovázejících rodičů.

Štítky: základní lego, základní blok, 1000 bloku, 4n35, Optočlen 4n35, lego deska, tranzistor optronu, základní deska, lego deska, 1000 ks lego.

  • Materiál: Plastové
  • Plast Typ: ABS
  • Věkové Rozmezí: > 6 let

Související produkty