Upgrade Verze Iconsign lash lift kit řas liftingový set full profesionální řas lift make-up pro růst řas
Upgrade Verze Iconsign lash lift kit řas liftingový set full profesionální řas lift make-up pro růst řas
Sku: p626
(5 Recenze)
Nové

284.35 Kč 406.19 Kč

Popis:

Nové příjezdu Upgrade Verze Iconsign lash lift kit

Salon nebo Osobní Použití. Curling a Výživné Řasy. Přijmout OEM,Vítejte na Otázku!

DOKONALÉ ŘASY NEBYLY NIKDY JEDNODUŠŠÍ!!

Představte si, probouzí k dokonale zvlněné řasy každý den, bez nutnosti neustále udržovat je. Tato Řasa Zvedání Kit pomocí silikonové podložky do perm řasy namísto tradiční horská. Jsou jednodušší pracovat s, a dělat méně nepořádek. Tento Profesionální Lash Lifting Kit je vše, co potřebujete mít VŽDY krásné zvlněné řasy bez nutnosti kulma, oko lash rozšíření, nebo řasenku. ★ 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. 10 Ks Řas Liftingový Set ★ trvalá na Řasy je rychlý, efektivní, hygienické a odolné. Použít k vytvoření krásné zvlněné řasy bez řasa natáčka. ★ Dát svým očím svůdný lesk a fascinují krásné zvlněné řasy! Aby vaše oči větší a krásnější. ★ Vhodný pro profesionální i soukromé použití. ★ Můžeme ujistit, že naše produkty byly testovány a certifikovány. Naše řasy lifting set obsahuje jemné složky, nicméně, to je vždy vhodné provést test na alergii 24 hodin předem. Pokud máte nějaké otázky, nebojte se, a kontaktujte nás přímo. My vám spokojen řešení. Poznámka: Použití řešení zavřete oko, nesprávně, můžete způsobit podráždění. Pokud se řešení dostane do očí, vypláchněte je vodou na 5 minut, nebo dokud pryč. Pokud problém přetrvává jít na profesionální.Naše Společnost není zodpovědná za zneužití nebo škody způsobené tímto výrobkem. Mějte, prosím, pryč od dětí po celou dobu.

O Dropshipping:

1. Doporučujeme Udělat Dropshipping na tento produkt,Horké Prodávat na Všech sociálních sítí,můžete vyhledávat "Iconsign Lash lift",Mnoho Bloggerů a on-Line Celebrity podporovat. Pokud jste také Podporovat ji na svých SNS Kanál a webové Stránky,můžete získat mnoho objednávek! 2. Akcie v USA,UK,Kanada,Austrálie,Španělsko,Francie,Německo,Rusko. Dodat čas je 1 až 4 Pracovní dny! (UK a Německo může dodávat do všech zemí EU,Dodat čas je 3 až 7 pracovních dnů!) Vaši Zákazníci mohou Dostat balíček velmi rychle!

Produkt Efekt

Ukazují podrobný příklad výrobku efekt.

Specifikace:

1. Silikonové trvalá tyč: 5 párů(S,M,M1,M2,L) 2. 2 Heands Y-tvar Trvalá Kartáče: 3 kusy 3. Čistící prostředek:1 láhev s 4. Trvalá látka: 1 lahvička 5. Fixační činidlo: 1 láhev 6. Hydratační látka: 1 lahvička 7. 5ml/láhev Falešných Řas Lepidla:1 láhev 8.Řas Kartáč:10 kusů 9.Mico kartáč:5 kusů 10.Oční polštářky:2 sáčky 11. OEM/ODM:Přijmout 12.Balení:Celý malý kit v jednom poly bag,šetří místo a náklady na dopravu.

Velmi Krásný Eyelash Perm Kit:

Mini Kit,Snadno se Přenáší.1 Mini Kit Zahrnuje všechny trvalé ondulaci Nástroje. Bezpečná Žádné Poškození Kůže,Velmi Nízký Zápach.Po trvalé ondulaci,Dobré Funation na Řasy Zvedněte! Po trvalé ondulaci,řasy mohou Držet Zvedání na 3 měsíce(Použití Povlak na Péči o své Lahes každých 4 až 5 dní)! Vhodné pro Salon, Konferenční,S tímto Perm Kit,Můžete Sdílet Své Zkušenosti s Ostatními.Ukázat ostatním, Jak Perm Řasy Zvedněte! Zvýšit Vaše Podnikání,je Velmi důležité, Make-up Produkt ve Vaší Společnosti, nebo Obchody,Trvalá Lahes Zvedání nyní je velmi Populární v celém světě!Podporovat to, aby Své Studenty nebo Začátečníky,Dobré Výuky na Salon nebo Školy.Dobrý způsob, jak zvýšit Své Vědomí. Pro Profesionální Řas Technik,1 kit můžete udělat na 12 až 15 lidí!

Jak používat?

Krok 1 : Pomocí 4. čistící krém vyčistit od oleje ,prachu a make-up zbytky na řasy. Krok 2 : Položte pod oční polštářky na spodní víčka. Krok 3 : Stick silikonové pásky na horní víčka. Krok 4 : Aplikujte gule na řasy a silikonová oční polštářky. Krok 5 : Štětec řasy do tvaru Y kartáč,pak krycí fólii na řasy po dobu 10 minut. Krok6 : Aplikujte 1 perm pleťová voda na řasy,krycí fólii na řasy po dobu 10 minut. Step7 : Aplikujte 2. fixační krémy na řasy,krycí fólii na řasy po dobu 10 minut. Step8 : Odstraňte fólii,použití 4. čistící krém vymazat všechny perm reziduí. Step9 : Konečně,aplikovat 3 živin krémy na opravu řas.

FAQ:

Otázka 1: Jak dlouho jste loď ? ( 1 Pracovní den! ) Otázka 2: v Tomto Produktu, které Země máte skladem? (Čína,Spojené Státy,Spojené Království, Rusko, Španělsko, Kanada, Německo, Francie, Austrálie) Otázka 3 : Může to OEM? ( ANO! Vítejte, Kontaktujte nás! ) Otázka 4: jste manufaktury nebo obchodní společnost? (Jsme profesionální výrobce řas produkty, má 15 let historie,Guangzhou,Provincie Guangdong,Čína. Máme BL,FDA,CPNP Dokumenty!Naše továrna prošel IS09001:2014, a my jsme grade AAA kreditní enterprise.Také máme velký sklad a Oddělení Kontroly Kvality k nákupu produktů pro zákazníky.) Otázka 5: Jak dlouho mohu očekávat, že si produkt?

Štítky: make-up, zúžený umělé řasy, goth make-up, řasa lift set, muž falešné řasy, řasa, iconsign řas, lash sérum, rtěnka, dočasné falešné řasy.

 • Značka: ICONSIGN
 • OEM (Private Label): Vítejte
 • Bluck cena: Vítejte
 • Výhodou: Curling,Výživné
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: Mi-005
 • Funkce: Výtah Řas
 • Hmotnost: 150g
 • Typ: Růst Řas Ošetření
 • Tvar: Kapalina
 • Složka: Perm Zvedání Kapaliny
 • Velikost: Full Size
 • certifaction: MSDS
 • barva: Růžová,žlutá,modrá,jasné
 • Počet Kusů: Jedna Jednotka
 • Země/Region Výroba: Čína
 • Balení: Celé malé kit v jednom poly bag
 • NET WT: 25ml/Set

Související produkty