Astronomický Dalekohled 70mm Refraktorem Dalekohledem Měsíc Sledovat, pro Děti, Dospělé, Začátečníky Astronomie 16X 67X Objektiv s Finder Rozsahu
Astronomický Dalekohled 70mm Refraktorem Dalekohledem Měsíc Sledovat, pro Děti, Dospělé, Začátečníky Astronomie 16X 67X Objektiv s Finder Rozsahu
Sku: p711
(1 Recenze)
Nové

1 591.20 Kč 2 306.07 Kč

Popis:

Vlastnosti:

1. 70mm Dospělé Děti Dalekohledy: 400mm ohniskové vzdálenosti , Tento refraktor dalekohled má větší zvětšení a více stabilní multiplikátor. 70 mm Velký otvor objektivu je obraz jasnější a jasnější , dosáhnout velké zorné pole.

2. Plně multi-coated objektiv nabízí vynikající kontrast a jas zobrazení obrazu chránit vaše oči. Fantastický aktivitu ze snímků astronomicos pro děti, dospělé a astronomie začátečníky, aby prozkoumala prostor. 5X24 finderscope s montážní konzoly , vzpřímený-obraz s úhlopříčkou aby lokalizovat objekty snadněji.

3. Jet s K6 K25 okuláru a kovové měsíční filtr , který je nejnovější generace Kellner okulár ( K ) v tomto astronomický dalekohled ( K6mm/66X , K25/16X ) .Zorné pole je větší a jasnější. Dalekohled sám má funkcí zaostřování světla , takže při pozorování vysoký jas úplňku s dalekohledem , to je pro vás těžké vidět povrch měsíce , a dokonce způsobit poškození očí. Takže přidat měsíční filtr pro snížení jasu.

4. Příslušenství: Telefon, adaptér, aby bylo snadno pozorovat a sdílet s mobil. A Hvězda cíl planisphere vám pomůže vědět, různé hvězdy. Výška hliníkový stativ lze nastavit od cca 15 cm do 51 cm.Sestaven s rejdovacím kolem spodní části Cestovní Působnosti Dalekohledy, které umožňuje pro různé pozorovací pozice a celý stativ stabilní při nastavování směru.

5. Snadno se Přenáší. - Náš dalekohled je dodáván s batohem , můžete si vzít dalekohled ven snadno. Zejména pro horolezce , pěší turistika , outdoorové sporty nebo prostě zábava sledovat koncerty nebo sportovní.

Specifikace

Typ: Refractor

Objektivu: 70mm

Ohnisková vzdálenost: 360mm

Montáž: Altazimuth

Okulár: K6mm:66X ; K25mm:16X

Finderscope: 5x24 s Montážní Konzoly

Zenith Zrcadla: 45°diagonální zrcadlo

Stativ: 40 cm Výška Hliníkový Stativ

Obsah Balení

1 x Dalekohled trubice ,

1 x k25mm okulár ,

1 x k6mm okuláru ,

1 x Nastavitelný hliníkový stativ ,

1 x 45 ° diagonální zrcadlo ,

1 x 5X24 Finderscope ,

1 x Uživatelský manuál ,

1 x Telefonní adaptér ,

1 x Hvězdičkový cíl planisphere

Štítky: oko pack, zoomshot pro monokulární, astrofotografii kamery, 90 dalekohled finder, telescop, monokulární telescop, antické astronomie, astronomický dalekohled profesionální, muži hodinky, astronomie hodinky.

 • Zvětšení: 66X,16X
 • Finderscope: 5x24 s Montážní Konzoly
 • Typ: Monokulární
 • Značka: TRANSCTEGO
 • Objektivu: 70mm
 • Dalekohled 2: Měsíc Pozoroval Dalekohled
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: astronomický dalekohled
 • Dalekohled: Astronomický dalekohled
 • Okulár: K6mm,K25mm
 • stativ: 40cm Výška Hliníkový Stativ

Související produkty