IBC Tote Tank Potravinářské Vypouštěcí Adaptér 3.94" Hrubý Závit 1,97" Hadice Kohoutek Ventil
IBC Tote Tank Potravinářské Vypouštěcí Adaptér 3.94" Hrubý Závit 1,97" Hadice Kohoutek Ventil
Sku: p735
(4 Recenze)
Nové

69.83 Kč 93.11 Kč

Popis:

Vlastnosti: (Absolutně ŽÁDNÁ Potřeba Pro Dodatečné Mosaz Adaptér, Aby se Přizpůsobily Zahradní Hadice) je To potravinářská Adaptér. Prosím, pečlivě zkontrolujte, zda váš ventil před objednáním... Pokud máte velký konkávní drážky na ventilu za vláken, tento adaptér nemusí vejít na vašem ventil a neměli byste se snažit používat vlákna, protože jsou pro ně prachovou krytku. Tyto IBC nádrže adaptér převede 2" Samec NPT závit na Mosazné zahradní hadice Kulový Ventil/Kohoutek 1/4 otáčky Kování!! To je skvělý způsob, jak zastavit bití své klouby na kleci IBC nádrže. Také zachovává Životnost Vašeho Stávajícího IBC Ventilu.

Specifikace: Materiál: Plast Barva: Černá Vstupní Průměr: 100 mm/3.94" Průměrem Výstupního potrubí: 50 mm/1.97" Výška: 65mm/2.56" Qunaity: 1 Ks

Poznámka: Prosím, dovolte 1-3mm chyba vzhledem k ruční měření. pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!

Žádný Maloobchodní Balíček

Obsah balení: 1 x IBC Tote Nádrže Vypouštěcí Adaptér

Štítky: kajak vypouštěcí ventil, ibc vody, ventil vzduchu, 1000l, hladina vody ventily, ibc nádrž, umyvadlo vypouštěcí ventil, ibc, baterie splitter, tlakové nádoby, ibc.

  • Hmotnost: 130g
  • Velikost: Inlet Diameter
  • Značka: SAILFLO

Související produkty