Přírodní Vlna HD Transparentní 4x4 Krajky Uzavření Nezpracované Syrové Virgin Jednoho Dárce Brazilské Lidské Remy Vlasy Zdarma Část Přírodní Barva
Přírodní Vlna HD Transparentní 4x4 Krajky Uzavření Nezpracované Syrové Virgin Jednoho Dárce Brazilské Lidské Remy Vlasy Zdarma Část Přírodní Barva
Sku: p772
(3 Recenze)
Nové

1 130.28 Kč 2 306.69 Kč

Popis:

Přírodní Vlna Panenské HD Transparentní Krajky Uzavření

Název položky: HD Transparentní Přírodní Vlna Krajka Čelní Uzavření Značka: Ali Queen Vlasy Products Co., Ltd Barva vlasů: Přírodní Černá Barva, Mohou být Barvené a Bělené.Vlasy Loučení:Zdarma Část Krajka Velikost: 4x4/ 5x5/ 13x4 Krajka Styl: Švýcarské Krajky/ HD Krajka/ Transparentní Krajky Délka Vlasů: 10"~20" Vlasy Materiál: Vysoce Kvalitní Lidské Vlasy Útek Doba dodání:Cca 2-5 Dní Pomocí DHL/FEDEX Funkce: Zdravý, Plný a živý Textury

Způsob Dopravy:

FedEx, DHL, Pracezvysek.cz Standardní Dodávky, DPEX,USPS Všechny k Dispozici.Pls dát správné přepravní informace bez P. O box & APO.

Celní Daň:

Expresní Společnost nepřijímá Žádnou Adresa S P. O box / APO.a mělo by platit kupující, to je mimo naši kontrolu, doufám, že jste mohl pochopit

Může Vlasy Barvené Nebo Bělené?

Ano, určitě to může být barvené,stočený,narovnal,žehlička flatted a bělené, jak svůj vlastní styl. (PS: Pls don ' t překročit 150c, nebo vlasy budou zničeny.)

Jak se učesat?

Použijte široký-zub hřeben jemně kartáč vaše vlasy.kudrnaté vlasy, pls hladké vlasy ručně.Nepoužívejte kartáč na vlasy od kořene ke špičce, počínaje od konce, hřeben přes, a pak od středu, pak konečně půjde od začátku.

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Získání Tangle?

Protože to je 100% lidské panenské vlasy, vlasy s plnou kůžičky sladěny ve stejném směru.Poté, co jsme se rovné vlasy do různých zvlnění vzory, kůžičku na každý pramen vlasů je již leží vedle sebe, mohlo by jít nahoru a dopředu, to je důvod, proč někdy budete cítit, že to není velmi snadné spustit prsty přes vlasy, a to prostě proto, že má vlasy styl a kůžičku jsou zastavení prsty, protože z toho, co by mohli reagovat vaše prsty jsou nějaký vetřelec.Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší.Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Stále Ubývání?

Po továrních dělníků šít vlasy kusy v balíčku, tam by mohlo být nějaké krátké kousky, které nejsou připojeny k útek, takže při prvním hřeben a umýt ho, bude to jít ven.To není shazování, česat je a všechno bude v pořádku.Na útkové nitě jsou dvoulůžkové vypracován stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, pls, ujistěte se, že k utěsnění okraje útkové nitě, takže to nebude prolita.A nikdy umýt nebo česat vlasy s příliš velkou sílu, je to panenské vlasy, potřebuje více vaší lásky, aby se o to postarám,nebo to bude zlomit off.

Jak umýt vlasy?

Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší.Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Štítky: bob 4x4 krajky uzavření, kleště a kulmy, uzavření čelní raid, jintu objektiv nikon, 5x2 krajky uzavření, virgin mary, tabák, modrá 2x6 uzavření, vigin lidské vlasy uzavření, loď součástí rc.

  • Bleachability: Úroveň 10
  • Číslo Modelu: Přírodní Vlna
  • Krajka Styl: Švýcarské Krajky/ HD Krajka/ Transparentní Krajky
  • Krajka Velikost: 4x4/ 5x5/ 13x4
  • Značka: Addbeauty
  • Typ Closure: 5*5
  • Textura: Přírodní Vlna
  • Lidské Vlasy: Panenské Vlasy/ Vlasy Remy
  • Původ: KN(Původu)

Související produkty