70mm Orgonitu Modrá Pyramida Quartz V Mědi Energie Kruhu,Fluorit,Obsidián Crystal Léčení Psychika Reiki Meditace
70mm Orgonitu Modrá Pyramida Quartz V Mědi Energie Kruhu,Fluorit,Obsidián Crystal Léčení Psychika Reiki Meditace
Sku: p820
(1 Recenze)
Nové

736.05 Kč 817.83 Kč

Popis:

70mm Orgonitu Modrá Pyramida Quartz V Mědi Energie Kruhu,Fluorit,Obsidián Crystal Léčení Psychika Reiki Meditace

Materiály, Modrý křemen,Fluorit,Obsidián,Pryskyřice,láska Ideální pro Čakra práce, Reiki léčení, krystalové mřížky, domácí kancelář dekor, dárky, a další! Velikost: Přibl.70 mm Balíček Zahrnuje:1ks psychika pyramida s vynikající balení. >> Modrý Křemen symbolizuje být bezstarostné. To může být použit jako talisman odstranit zlé duchy a zvýšit odvahu a moudrost. Indiáni to viděl jako symbol plodnosti a zbožnosti. To může zvýšit osoby opatrnosti a je chladivo pro zlost. Modrý křemen je kámen října, nejlepší dárek k vyjádření přátelství. Symbolem tohoto krystalu je zástupcem lásku a přátelství, protože barva je velmi podobná oceánu. Dobrá ochrana pro naše děti. Ale pozor, orgony jsou ostré. Prosím, varujte své děti. Modrý krystal může vyřešit lidí je smutek, a to zejména jako plačící agent hněvu, které vám pomůže průvodce vás, aby byl v lepší náladě. Pro některé nevrlý lidi, to je dobrá sedativum. Modrý Krystal je zvláště dobré pro mysl lidí. To může zlepšit naše myšlení agility a to může lidem stát se více důvtipný. Fluorit je zdrojem energie pro elfy. Fluorit podporuje duchovní a psychické celistvosti a vývoj, ochranu a přináší mír. To pomáhá meditovat a naučit se jít za "tlachání", které naše mysl mají tendenci generovat, když se nejprve učí, jak meditovat. Hlubší meditace minulosti "tlachání" může dát přístup ke kosmické pravdy, naladit se na duchovní průvodce nebo zvířecí totemy. Tato energie může být použita projevovat smysl života. OBSIDIÁN:z hlediska posílení vitality a posílení mobility: úloha a účinnost obsidian se projevuje především ve schopnosti posílit ledviny, absorbovat onemocnění, zlepšení spánku, a zlepšit slabost těla. Má zlepšující vliv na eliminaci kouření, alkoholismu a drogové závislosti návyky. To může také zmírnit lidí je stres, aby se lidé v klidu, a může odstranit emocionální úzkost, a aby si lidé více stabilní. To může také posílit mobilitu a posílit charisma, dostředivá síla a rozhodovací pravomoci vůdce. Kromě negativní energie lidského těla: energie obsidián je silný a velmi čisté, a to je absorpční energie. Proto, v roli obsidián, jeho roli při odstraňování negativní energie je obzvláště prominentní. To může účinně odstranit své vlastní dusí a špatné štěstí. To může uvolnit silné a jemné energie, které vám pomohou zlepšit váš spánek a pomáhají uvolnit své úzkosti, a to může také dát pozitivní energii k životu. Tak dlouho, jak si dát je v místnosti, to může fungovat normálně, čištění jednou nebo dva krát za měsíc. Protože to je Ručně vyrobený produkt,a krystaly a kameny jsou odlišné od sebe navzájem,takže je normální, že vypadá jinak.Ale rozdíl dělá každý Psychika pyramida Unikátní.Orgonit Krystaly, Pyramidy Vyrobený Orgonit Kovy a Různé Přírodní Krystaly zdroj z různých části světa. Výkonný Vibrační Energie je generována při Fyzické Čakry, krystaly reagují s Orgonového Energie, které přinášejí pozitivity všude kolem.

POZNÁMKA:

1. Prosím, nechte trochu chyba vzhledem k ruční měření. 2. Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii. Prosím, ujistěte se, že vám nebude vadit, že před zaplacením. 3.Protože to je ručně dělané, pryskyřice, výrobek,takže to je normální, to má některé visiable bublina.

Štítky: náboženské piramide, fluorit kámen, roewe rx5, orgonit, energie pyramidy, reiki symbol, pyramida, 7. čakra pyramida, pyramidu orgonit, křišťálové pyramidy.

  • Materiál: Přírodní Kámen
  • Položka Délka: 7cm
  • Položka Výška: 7cm
  • Hmotnost Položky: 400g
  • Typ Položky: Šperky Zjištění
  • Číslo Modelu: 043
  • Šířka Položky: 7cm
  • Vlastnosti Produktu: ruční práce

Související produkty